Новини

15
листопада
Леонід Фінберг отримав високу відзнаку імені Ігнація Яна Падеревського за найбільший вклад у розбудову сучасних українсько-польських стосунків. Вітаємо!
22
вересня
Сьогодні відбулася презентація книги пані Олі Гнатюк “Відвага і Страх” у кав’ярні Києво-Могилянської академії “KMArt Yard”. Відеозапис презентації можна переглянути тут.
19
вересня
В Національному музеї ім. Тараса Шевченка відкрилася наша виставка “Київська колекція”! Ви можете переглянути фото з відкриття на нашій фейсбук-сторінці.
11
вересня
Вчора на Львівському Форумі видавців книга пані Олі Гнатюк “Відвага і Страх” стала книжкою року! Наші найщиріші вітання авторці.
1
вересня
У вересні в Національному музеї ім. Тараса Шевченка будуть виставлені твори мистецтва майстрів, що важливим вбачали для себе представлення єврейської історії та культури Східної Європи. Їх твори рідко об’єднували однією платформою – не створювали спільних простору та сенсу, яким тепер їх наділяє «Київська колекція». Деталі читайте тут.
12
липня
30 листопада – 1 грудня 2015 року в в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться наукова конференція «Друга світова війна та долі мирного населення у Східній Європі», присвячена світлій пам’яті митрополита Андрея Шептицького. Деталі участі у конференції читайте тут.
9
червня
9 червня відбулася презентація книги Дмитра Стуса “Василь Стус: життя як творчість” у Книгарні Є. Дивитися презентацію тут.
24
квітня
24 квітня о 19:00 на Книжковому Арсеналі пройшла зустріч із Світланою Алексієвич, де було презентовано її книгу «Час second-hand». Фотографії з події та відео з презентації можна проглянути тут.
14
квітня
З 1 по 7 липня 2015 року у Кракові та Освенцимі триватиме дев’ята щорічна літня школа «Навчання про Голокост» . Детальніше…
25
лютого
Леонід Фінберг дав інтерв’ю газеті «Україна Молода» про проект «БІБЛІОТЕКА СПРОТИВУ, БІБЛІОТЕКА НАДІЇ» і не тільки. Детальніше…
1
лютого
Спецпроект на espreso.tv присвячений пам’яті жертв Голокосту – обговорення фільму «Назви своє ім’я» (2006), режисер Сергій Буковський, за підтримки Стівена Спілберга та Віктора Пінчука. Детальніше…